ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ОБЛІКУ І АУДИТУ ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТИ КОРИСТУВАЧІВ КОМП’ЮТЕРНОЮ ПРОГРАМОЮ «M.E.Doc IS»

За ініціативою ТОВ «Техноцентр Маяк» при кафедрі обліку і аудиту було організовано з 19 листопада по 11 грудня 2014 р. навчальні курси по роботі з комп’ютерною програмою «M.E.Doc IS» для викладачі та студентів старших курсів.
Компанія Техноцентр Маяк є офіційним представником (дистриб’ютором) розробника програмного забезпечення «M.E.Doc IS» і ТОВ «Центр сертифікації ключів «Україна», «УСЦ». Курси проводились сертифікованим спеціалістом ТОВ «Техноцентр Маяк» Павленко Оленою Анатоліївною.
«M.E.Doc IS» (My Electronic Document International Standard) – це програма, яка допомагає в роботі з документами різних типів і призначення: звітами, податковими накладними, актами, рахунками та ін. Будь-який документ, створений в «M.E.Doc IS» і підписаний ЕЦП є оригіналом паперового документу в електронному вигляді.
В процесі навчання викладачі та студенти вивчили можливості програми «M.E.Doc IS», а саме як: створити всі необхідні документи; перевірити, зашифрувати і зберегти електронні документи в єдиній системі; підписати документи електронним цифровим підписом; зареєструвати податкові накладні, отримати квитанції про реєстрацію ПН, робити витяги з реєстру; відправити звіти в контролюючі органи; обмінятися податковими накладними і квитанціями, та будь-якими первинними документами зі своїми контрагентами.
11 грудня відбулася сертифікація для 4 викладачів і 7 студентів. Всі успішно склали іспит з володіння знаннями та вміннями практичного використання програмного продукту «M.E.Doc IS».
11 грудня 2014 року відбулося офіційне вручення сертифікатів викладачам та студентам. Для викладачів сертифікат надає право на викладання навчальних курсів по роботі з комп’ютерною програмою «M.E.Doc IS», а студентам – право на придбання модулів комп’ютерної програми «M.E.Doc IS» для компанії-роботодавця зі знижкою 50%. Знижка надається одноразово за реєстраційним номером сертифіката. Знижкою можна скористатися з моменту отримання сертифікату, але не пізніше, ніж через рік після закінчення учбового закладу.
На заході представником ТОВ «Техноцентр Маяк» було вручено 11 сертифікатів «M.E.Doc IS».