Розпочато новий конкурс пропозицій Програми Erasmus+

 

21 жовтня 2016 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся МіжнароднийІнформаційний день Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+.

Організатори заходу: Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Львівським національним університетом імені Івана Франка, у тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та за підтримки Міністерства освіти і науки України і Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури.

У заході взяли участь представники ЕАСЕА (Брюссель), Національних Еразмус+ офісів з різних регіонів –Франції, Чорногорії, Косово, Білорусі, Молдови, Грузії, Вірменії, Алжиру, Єгипту, Йорданії, Палестити, Сирії, Тунісу, Таджикістану, Туркменістану.

Під час Інформаційної сесії для вищих навчальних закладів та інших зацікавлених організацій булопредставлено новий конкурс пропозицій Програми ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти за такими напрямами:

КА1 Навчальна мобільність

КА2 Проекти співпраці

КА3 Підтримка реформ

Жан Моне

Спорт

Деталі конкурсу за писиланням:

http://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/?uri=OJ:JOC_2016_386_R_0009

Обговорено правила участі українських вищих навчальних закладів у конкурсах Програми за напрямом«Розвиток потенціалу вищої освіти» та пріоритети співпраці з ВНЗ у різних країнах. Вищі навчальні заклади з України є повноправними учасниками цього напряму і можуть ініціювати проект та подавати як грант-аплікант-координатор у партнерстві з іншими країнами, а також бути партнерами проектів та долучатись до написання проектів інших партнерств. Такі спільні проекти, наприклад, допомагають всім партнерам розвинути, модернізувати та поширити нові навчальні програми, методи викладання або навчально-методичні матеріали, а також покращити забезпечення якості та врядування у вищих навчальних закладах. Структурні проектисприяють розвитку та реформуванню вищих навчальних закладів і систем вищої освіти; покращенню їх якості та відповідності вимогам ринку праці, сприяють регіональній співпраці та зближенню систем вищої освіти.

Best regards,
PhD Ruslana Prus
e-mail: ruslana.prus@ukr.net
mobile tel: +380962652649


 

У вересні цього року Волинський інститут економіки і менеджменту пропонує своїм абітурієнтам та студентам унікальний БОНУС від програми Erasmus+ – безкоштовну навчально-практичну поїздку до Польщі, під час якої вони зможуть потренуватися на авіасимуляторах, покерувати паропланом та спробувати себе в ролі справжнього авіатора чи космонавта.

Термін проведення безоплатної програми: 04 – 19.09.2016 (16 днів)

Ціллю проекту є поглиблення знань 60 молодих Поляків і Українців в області астрономії і авіації, мехатроніці та інформатиці через участь в міжнародних проектах на дану тематику.
Програма для учасників проекту:
– Навчальна поїздка до Кракова (відвідування Інституту ядерної фізики ім. Генрі Неводнічанськего та Польської академії наук)
– Навчальна поїздка з провідником на велику петлю в Бещадах – відвідування греблі Соліна і вихід на Ветлінську полонину з відвідуванням найвищого в Бещадах гірського укриття, “Хатка Пухатка”
– Виїзд обсерваційний в Скальнате Плесо до обсерваторії (Словаччина)
– День польотів на території осередка, заняття на авіасимуляторах
– Навчальна поїздка в Долину авіації в Жешув
– Практичні заняття – ознайомчі польоти на легких літаках
– Уроки з історії космічних польотів
– Майстер-класи з астрофотографії
– Практична демонстрація: спостереження за допомогою телескопа, метою є навчитися використовувати цей інструмент і спробувати спостерігати і отримувати з нього наукові результати
– Лекція запрошеного співробітника польського космічного агентства
– Зустріч з представником Інституту ядерної фізики
– Заняття спортивні, польоти на пароплані, відпочинок, реальна інтеграція в освітній на науковий простір ЄС!

13873034_1117686538254642_2295998904055699803_n

Декан факультету економіки Старопольської Вищої Школи (відділ в Луцьку) Василь Байцим тестує літак для студентів

Конкретні цілі проекту:
– Заохотити активність та всебічний розвиток молоді,
– Показати, як можна поєднати захоплення і професійним розвиток,
– Створити транснаціональні партнерські відносини, покликані розвивати інноваційне навчання на основі сучасних методів роботи,
– Просувати ідеї неформальної освіти та навчання протягом усього життя,
– Сприяти порозумінню різних культур, одночасно пізнання культур польської та української через навчання та поглиблення знань про країни, що беруть участь в обміні,
– Розширити обрії молодих людей для кращого розуміння культури в сучасному суспільстві і подолання стереотипного мислення.

13879199_1117686638254632_5225286449248342887_n

Ось які враження чекають на учасників вересневої програми обміну. Покваптеся стати нашим студентом!

Просимо всіх студентів, що бажають взяти участь у вересневій програмі,  повідомити про це в ректорат.

Випускники, які бажають стати учасниками БОНУСНОЇ програми, можуть подати документи на навчання на Україно-польській програмі до 31 серпня.

Повідомлення про виникнення особливої інформації

Опубліковано в категорії: Новини, Оголошення and tagged , .