Відбувся вечір спогадів про “Олімпіаду для сеньйорів”

x0xwXgwqKMc22 вересня у Центрі освіти третього віку ВІЕМ * відбувся вечір спогадів про поїздку на 4-ті Спортивні олімпійські ігри для студентів третього віку, організовані Центром освіти впродовж життя Технічного університету м. Зволен (Словаччина).

ФОТОЗВІТ

Спільна поїздка дуже згуртувала слухачів ЦОТВ, тож зустріч відбулася у приємній дружній атмосфері за чашкою кави та смачним тортиком.

Поетеса та авторка ляльок-мотанок Наталя Бугай, натхненна відвідуванням села ремісників Очова та душевним прийомом господарів, навіть написала вірш, який згодом буде покладено на музику. Впевнені, словацькі друзі порадіють такому своєрідному гімну села, написаному українкою українською мовою._GO-ZY5_9js

Кожен учасник поїздки, окрім гарних спогадів, отримав сертифікат учасника змагань та вітальну листівку зі Зволена. Але найбільше емоцій, звісно, викликав спільний перегляд відео з поїздки до Зволена та під час екскурсій.

Учасники “Клубу любителів мандрівок” (а вже можна з упевненістю сказати, що такий клуб сформувався в рамках проекту) готові підкорювати нові мандрівні вершини, й не тільки спортивні та навчальні! 🙂

Цей проект фінансується за підтримки Єврокомісії. Зміст цієї публікації є предметом відповідальності автора та не відображає точку зору Європейської комісії.

Опубліковано в категорії: Новини, Новини проекту.