«Картопля в ложці», «качиний шпигун» та зірвані голоси: День здоров’я відбувся у Волинському інституті економіки та менеджменту

У четвер, 26 травня, у серед студентів Волинського інституту економіки та менеджменту та україно-польської програми “Крок до Євроінтеграції”, що діє на базі ВІЕМ у партнерстві зі Старопольською Вищою школою в Кельцах, відбулися спортивні змагання з нагоди Дня здоров’я. Захід відбувся в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки в Луцьку. Ініціатива, організація та проведення Дня здоров’я – цілковита заслуга студентів. Чого не зробиш, але лиш не сидіти в аудиторії в сонячний травневий день!

3hjMN_82BB4

Ключовим моментом спортивних змагань був квест. У ньому взяли участь чотири команди «Сови», «Мандри», «Волинь» та «Кока-Кола». В арсеналі кожної команди було по шість учасників та активна група підтримки.

По території парку було розміщено чотири точки, де на учасників команд чекали «агенти» із непростими завданнями: економічними ребусами, філософськими загадками, логічними загадками та практичними завданнями на кшталт заспівати гімн. Сови першими фінішували. Лише виконавши всі завдання, команда проходила далі. Першими фінішували «Сови», за ними «Кока-кола», потім «Волинь». Команда з назвою «Мандри», вочевидь, розтягувала задоволення від мандрівки парком, тому фінішувала останньою.

li7Jy7U8MDMА тим часом кожна команда вболівальників також завдання: на бруківці створювали малюнки про здоровий спосіб життя, за що теж отримували бали на рахунок своєї команди.

3l4ggDPvqvg

Далі були вправи на розвиток мозкових м’язів – команди вирішували питання спортивної вікторин. І набиралися сил перед наступними конкурсами та естафетами.

Найкумеднішими конкурсами виявилися біг із картоплиною в ложці та «Качиний шпигун» (на фото нижче).

lQQUEO5OVko

Змагання “Качиний шпіон”

cba7rSfS8CE

Змагання “Картопля в ложці”

3rNTpJ9J5WE Oev4GP2GDrk

А поки справедливі судді (перший проректор із навчальної роботи Оксана Степанюк, куратор групи «Готельна справа і туризм» Леся Киришун та старший викладач кафедри «Облік і аудит» Вікторія Жуковська) підраховували бали, зароблені всіма командами під час змагань, було визначено найактивнішого вболівальника серед груп підтримки. Ним став студент першого курсу «Економіки та організації підприємств»» Іван Римарук, який підтримував команду «Волинь», кілька годин поспіль тримаючи високо над головою плакат.

-MQzwNbqqCo

meDCdswbB50

За підсумками квесту, вікторини та конкурсів перемогли «Сови»  – зібрана команда другого та третього курсів напрямку «Економіка та організація підприємств». Друге місце посіла команда «Мандри» (перший курс напрямку «Готельна справа і туризм» Старопольської Вищої школи), які надолужили низькі бали за квест високими результатами вікторини та інших конкурсів.

13307373_1868180313409191_7608264309950381926_n

Третє місце поділили команди «Кока-кола» (четвертий курс «Менеджменту» ВІЕМ) і «Волинь» (першокурсники «Економіка та організація підприємств»).

Всі команди отримали грамоти від ректорату ВІЕМ та Старопольської Вищої школи, а переможці – ще й  кубок. А для підтримки бойового духу та рівня глюкози в крові учасники та вболівальники поласували солодкими подарунками.

Тож, День здоров’я у ВІЕМ та Старопольській Вищій школі відбувся спортивно та змістовно. Щоправда, окремі студентки так уболівали, що зірвали голоси. Бажаємо їм та всім учасникам змагань міцного здоров’я та активного літа!

kHdrtydgaKk Ru6EbElOZgY

6qVBEbIaoEs

jR10ViMwiX8

IMG_0365 IMG_0396 IMG_0414 IMG_0415 IMG_0420 IMG_0422 IMG_0425 IMG_0439 IMG_0445 IMG_0451 IMG_0456

Опубліковано в категорії: Новини, Студентська рада and tagged , , .