Луцькі студенти поважного віку зустрінуться з польськими колегами

PB050001fb22 грудня о 15:00 відбудеться урочиста посвята у студенти слухачів Центру освіти третього віку, що діє при Університеті бізнес-інновацій, економіки та менеджменту (раніше – Волинський інститут економіки та менеджменту), презентація досягнень проекту в Україні, а також виставка творчих робіт студентів Центру.

Очікуються партнери проекту з Люблінського університету третього віку (Республіка Польща) та Університету третього віку м. Ковеля, представники влади та духовенства.

Свяковий захід відбудеться 22 грудня (вівторок) о 15:00 за адресою: вул. Електроапаратна,3, 3-й поверх, актовий зал.

Контактна особа: координатор Алла Ожиєвська, 099 254 97 54

Для довідки:

Центр освіти третього віку (ЦОТВ) – перший на теренах Волинського регіону міжнародний соціальний проект для людей поважного віку. На сьогодні у ЦОТВ безкоштовно навчається понад 100 слухачів категорії 55+ на 6 курсах.

Опубліковано в категорії: Новини проекту.