Лучани та ковельчани домовились про дружбу в 55+!

TmJwVdvoL_I2 жовтня делегація Центру освіти третього віку ВІЕМ* побувала з дружнім візитом в Університеті третього віку м. Ковель.

ФОТОЗВІТ

Публікуємо відгук про поїздку слухачки ЦОТВ Лавріненко Галини.

«Цікава подія відбулася в житті слухачів Центру освіти третього віку. 2 жовтня ми відвідали м. Ковель, куди були запрошені на святкування нового навчального року в Університеті третього віку. На зустрічі були присутні представники міської влади та спонсори університету.

Куратори двох освітніх закладів – Хільчук Ніна Володимирівна (м. Ковель) та Ожиєвська Алла Юріївна (м. Луцьк)  тепло вітали всіх присутніх та обмінялись пам’ятними сувенірами на знак закладеної дружби.JI4mSPjOJBo

Потім розпочався святковий концерт, підготовлений літніми артистами-аматорами. Хороший репертуар і чудове виконання порадували глядачів. Відчувалося, що студенти Університету третього віку згуртовані, дружні та завзяті. І це справді так, бо Університет третього віку м. Ковеля діє вже 11 рік.

Відвідуючи навчальні курси, ці люди ведуть здоровий спосіб життя, опановують комп’ютерні технології, доводячи тим самим, що будь-яка праця – як фізична, так і розумова, – це найкращі ліки від старіння!».

Цей проект фінансується за підтримки Єврокомісії. Зміст цієї публікації є предметом відповідальності автора та не відображає точку зору Європейської комісії.

Опубліковано в категорії: Новини, Новини проекту.