Міс ВІЕМ їде на практику в Іспанію та мріє відкрити мережу ресторанів української кухні

Березень – традиційно місяць пробудження природи та жіночої краси. Під першими теплими промінчиками панянки нарешті позбуваються шапок, шаликів, пуховиків і дублянок, підкреслюючи свої принади більш делікатними тканинами. В цей чудовий період Волинський інститут економіки та менеджменту обирав найдостойнішу – Міс ВІЕМ.

_MG_6033

Готували учасниці до конкурсу довго і ретельно: обирали і шили сукні, готували танці та розучували пісні, тренували поставу та усмішку. Дівчата знали наперед, що журі буде вимогливим. Обрати найобдарованішу студентку ВІЕМу було запрошено засновника та власника салону краси «Celebrity», героя-захисника України, бійця 51-ї ОМБП Сергія Труша, співзасновницю волонтерського руху “Меценати для солдата” Неонілу Головатську та інших шановних гостей.

_MG_5980

_MG_5834

Кажуть, перше враження – найсильніше. Тому в першому конкурсі «Візитка» дівчата-учасниці старалися подати себе якнайкраще.

Далі був конкурс на кмітливість. Учасницям моделювали цікаві, непрості ситуації, з яких вони мали вийти достойно, красиво та з гумором. В конкурсі талантів дівчата танцювали, співали й читали власні вірші. Далі тішили око присутніх дефіле у вечірніх сукнях та вишиванках.

_MG_5949

_MG_5859

Вибір журі був нелегким. Як обрати ту єдину серед таких обдарованих та стильних красунь? Та зрештою, після тривалих суперечок, голова журі Сергій Троцюк виніс вердикт:

В номінації Міс Ерудит перемогла Анна Дацюк. Анастасія Степанова отримала одразу дві перемоги в номінаціях – Міс Винахідливість та Міс глядацьких симпатій. Переможницею інтернет-голосування та Віце-міс стала Анна Кот. І, нарешті, Міс ВІЕМ стала Ірина Ходоровська.

_MG_6134

Міс чарівність Марія Редько

_MG_6129

Міс інтернет-голосування та Віце-міс Анна Кот

_MG_6125

Міс оригінальність та Міс глядацьких симпатій Анастасія Степанова

_MG_6157

Праворуч – Анна Дацюк, Міс ерудит

Міс ВІЕМ Ірина Ходоровська навчається на 1-му курсі Україно-польської програми ВІЕМ за спеціальністю «Готельна справа і туризм».

Mis_VIEM_Iryna_Hodorovska

_MG_5940

Міс ВІЕМ 2016 – Ірина Ходоровська

«Я обрала ВІЕМ, оскільки це єдиний виш у Луцьку, який дає практичні знання по моїй спеціальності. Викладачі – спеціалісти своєї справи. Насичене студентське життя, багато цікавих заходів, коли можна відпочити від навчання та повеселитися. Я налаштована накопичити достатньо знань, щоб потім поїхати за кордон, попрацювати кілька років у сфері готельно-ресторанної справи, запозичити іноземний досвід, повернутися в Україну і, заробивши грошей, відкрити ресторан, керувати ним. Якщо все складатиметься добре, планую розширитися та створити мережу ресторанів української національної кухні».

_MG_6180

Плани і мрії Міс ВІЕМ Ірини Ходоровської вже почали здійснюватися. Дівчина успішно пройшла співбесіду з європейською комісією та влітку поїде на навчальну практику до Іспанії – працюватиме в готельно-ресторанному комплексі в туристичному регіоні Каталонії на узбережжі Середземного моря.

Крім того, під час конкурсі учасниками та гостями конкурсу було зібрано 1780 гривень, які було передано волонтерам руху “Меценати для солдата” та буде використано для допомоги демобілізованим бійцям та сім’ям із критичної групи.

Далі буде…