Очікування, реалії, майбутнє!

11

Студенти Волинського інституту взяли участь у зустрічі, яку організували у Волинській обласній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки голова Волинського відділення КВУ Юрій Кресак та політичний експерт Тарас Літковець під загальною назвою «Очищення влади України».

В ході зустрічі ключовою думкою було те, що очищення влади від проявів корупції, протекціонізму, лобіювання власних інтересів розпочинається з люстрації. Однак проходячи люстрацію, наші чиновники можуть легко відновитися на посадах завдяки судовому рішенню. Це говорить про те, що здається робиться це все до кращого, але до ніякого кращого це не призводить. Тарас Літковець нагадав, що після Помаранчевої революції, попри очікування суспільства, так і не провели люстрацію, тож при владі залишилися ті самі. Як наслідок, через десятиліття Україну очікував новий Майдан.

За даними КВУ, на Волині розпочато перевірки відносно понад 1,6 тисячі чиновників із держадміністрацій, 71% яких її успішно пройшли. Надіємося, що наші чиновники думають не тільки за себе, а і за країну.

Розвиток суспільства, перспективне майбутнє для молоді розпочинається вже сьогодні з очищення влади.

22

33

Опубліковано в категорії: Новини and tagged , .