Сенсації, Гра до останього моменту, Удача” або Як студенти ВІЕМ грати настільний тенніс

17 березня в «Адреналін сіті» в місті Луцьку серед студентів Волинського інституті економіки і менеджменту відбувся перший турнір із настільного тенісу «VIEM Open – 2016».

У змаганнях взяли участь 12 учасників, поділених на дві підгрупи по 6 чоловік. Перед турніром шляхом інтернет-жеребкування було визначено пари супротивників для чвертьфіналів. Зустріч гралася до трьох виграних партій.

За звання найкращого гравця в настільний теніс змагалися: Миколи Гомера, Роберт Райтер, Богдан Хозей, Михайло Личак, Ростислав Сапіга, Роман Окуневич, Андрій Гомера, Сергій Глум, Золтан Райтер, Максим Денисенко, Віктор Єфімчук та Олександр Тіхтей.

12380437_10207976382959295_760063091_n

Суддя турніру, замісник голови студради й дівчина, закохана в спорт, Наталя Миронюк, слідкувала за перебігом гри та вела рахунок очок. Під її уважним суддівством перемогу здобув студент Микола Гомера. Всі учасники турніру отримали почесні грамоти та грошові призи від керівництва Волинського інституту економіки і менеджменту та від студентської ради.

Переможець турніру «VIEM Open – 2016» Микола Гомера – студент третього курсу спеціальності менеджмент. Навчається на освітній програмі «Крок назустріч», яка передбачає створення умов для розвитку та підтримки обдарованої, інтелектуальної молоді. Завдяки своїй активності та ерудованості Микола має змогу отримати якісну освіту з поглибленим вивченням іноземних мов та проходженням практик за кордоном безкоштовно.

12834743_10207976382919294_1271123990_n

Настільним тенісом хлопець займається з дитинства, тому його блискучу перемогу можна було передбачити. Хоча, всі учасники турніру показали, що ракетки тримають у руках далеко на вперше та мають шалену волю до перемоги.

Загалом, студенти задоволені турніром та його результатами і хочуть зробити подібні змагання доброю традицією. Зокрема, цікавою видається ідея провести турнір із настільного тенісу чи більярду серед студенток ВІЕМу. Або навіть між університетські змагання.

Тому далі буде…

Опубліковано в категорії: Новини and tagged .