Слухачі ЦОТВ відвідали виставку “Українське козацтво – відгомін віків”

PA290127PA290129Учасники робочої групи проекту “Центр освіти третього віку ВІЕМ” у складі керівника Артура Горбового та координатора Алли Ожиєвської разом зі слухачами ЦОТВ побували на запрошення слухачки ЦОТВ та голови ГО “Астон-Волинь” Катерини Мельник на виставців картин володимир-волинського художника Івана Кечми “Українське козацтво – відгомін віків”, присвяченій 5-й річниці організації.

Сам художник наче зійшов зі своїх полотен — сивочолий, з довгими вусами та оселедцем, справжній козак! 🙂 Іван Кечма розповів, що професійно зайнявся живописом тільки у 2006 році.  Окрім козацької, малює картини на афганську тематику, і навіть експонував виставку з 16 таких картин.  А ще пише вірші та шкодує, що серед сучасних поціновувачів мистецтва мало тих, хто дійсно хоче і може купити картини суPA290134часних художників. “Бо, якщо людина має смак і їй подобається така тематика, то вона не може собі дозволити придбати картину. А якщо має гроші, то заглядає на такі картини, до яких не знаєш, з якого боку підійти, щоб зрозуміти, що там воно таке намальовано”, – говорить художник.

Керівник Центру освіти третього віку ВІЕМ Артур Горбовий відзначив, що про таких митців потрібно розповідати і відкривати їх світу. Щоб козацька тематика була популярною не тільки у вузькому колі, щоб художник мав замовлення на ілюстрацію дитячих і не тільки книжок про козаків, щоб за свою творчість та заслужений талант, врешті-решт, Іван Кечма отримував не лише моральне задоволення, а й достатню матеріальну винагороду. І насамкінець запросив митця до співпраці з Центром освіти третього віку в напрямку організацї виставок, проведення майстер-класів по живопису тощо.

 

 

Опубліковано в категорії: Новини, Новини проекту.