Спортивний Олімп підкорений студентами з Волині!!!!

01

27 травня 2017 року студенти Центру освіти третього віку ВІЕМ в ІХ Загальнопольській олімпіаді «Третій вік на старт» в м. Лазах здобули 7 медалей за спортивні успіхи!!! Радість, емоції, відчуття перемоги супроводжувало студентів під час олімпіади. Сходження на сходинки п’єдесталу, відповідно до зайнятого місця в змаганні, було переможним завершенням тривалої підготовки і тренувань для покращення здоров’я, роботи на результат. А бажання перемогти і відчувати себе кращим надихало на ті звершення, які привезли студенти з олімпіади. В конкурентній боротьбі відповідно до своєї вікової категорії отримано такі медалі: Золоті медалі Світлана Бакун – стрільба з гвинтівки Анатолій Саган – штовхання кулі Наталя Антонюк – плавання на швидкість на байдарці Срібні медалі Соболєв Микола – велосипедний марафон Горобець Юрій – Біг на 60 метрів Бронзові медалі Антонюк Костянтин – плавання на швидкість на байдарці Зотова Алла – стрільба з гвинтівки Це чергові 7 медалей в цьому році привезені з Олімпіади. Попередня зимова олімпіада також була результативною. Студенти здобули 3 золоті медалі, 3 срібні медалі і 1 бронзову. Тому в командному заліку спортивних досягнень студентів поважного віку є 14 медалей: з них: 6 золотих, 5 срібних і 3 бронзових медалей. До того Світлана Бакун двічі стала переможницею золотомедалісткою!!! Щиро дякуємо Горобцю Юрію Костянтиновичу за підготовку команди, за пошук спортивних талантів, за натхнення в роботі з активізації здорового способу життя серед студентів Центру освіти третього віку ВІЕМ. Щире захоплення від того, що він у своїй віковій категорії 80+ здобув срібну медаль в спринтерському забігу! Вітаємо всіх, хто брав участь в Олімпіаді і здобув перемогу в змаганнях!