Студенти ВІЕМу взяли участь у створення гігантських великодніх писанок

Яйце-райце та інші атрибути Великодня народжувалися під пензлями наших студентів.

У середу, 20 квітня, студенти та викладачі ВІЕМу долучилися до соціального інтерактивного мистецького проекту «Страсний тиждень», автором якого є Голова правління Громадської організації «Пятерня» та член Волинської обласної національної спілки художників України Тетяна Мялковська.

IMG_0317

Проект, окрім освітньої, патріотичної та духовної роботи з молоддю та відновлення традицій рідного краю, включає також створення мистецького комплексу у вигляді семи писанок. У створенні останніх і взяли участь наші студенти, викладачі, а також слухані Центру освіти третього віку, що при ВІЕМі.

IMG_0337

Протягом години молоді люди під керівництвом художниці та волонтера проекту Марії Оліферук малювали писанкові орнаменти, Великодні сценки та довільні малюнки спеціальними фарбами на пластику. Згодом організатори обіцяють змонтувати їх на каркасні конструкції, у вигляді писанок перед Свято-Троїцьким собором. Сім писанок, присвячених семи дням тижня, матимуть пояснення у вигляді заламінованих карток із текстом.

IMG_0345 IMG_0343

Таким чином, кожен учасник проекту, який вніс маленьку особисту часточку творчості, тепла і фантазії, зможе знайти свою роботу на спільному витворі на Театральному майдані, починаючи з понеділка, 25 квітня.

Проект здійснюється за підтримки Управління культури Луцької міської ради.

Веселих свят і смачної паски!

 IMG_0336 IMG_0335 IMG_0334 IMG_0331 IMG_0329 IMG_0324 IMG_0320 IMG_0308

Опубліковано в категорії: Новини and tagged .