Студенти ВІЕМ готуються провести літо в Іспанії

Провести цікаво літо, познайомитись з новими друзями, відвідати визначні і історичні місця Іспанії, удосконалити англійську мову, вивчити іспанську, а головне познайомитись з системою ведення бізнесу в готельно-ресторанних комплексах Іспанії – отримали студенти україно-польської програми міжнародного проекту “Крок до євроінтеграції” Волинського інституту економіки та менеджменту.

9 грудня у ВІЕМ відбулась чергова зустріч студентів з менеджером компанії “Аніма Фест” Девідом Матамалою, який приїхав з Іспанії, запросив їх на літню практику, провів цікаву презентацію всіх можливостей і перспектив, які відкриваються перед ними.

Презентація складалась з переліку посад, на яких вони можуть працювати, з яскравого фільму відпочинку і подорожей Іспанією, з оголошення стипендії від міжнародної програми “Еразмус+”, яка профінансує поїздку на місця проходження практики.

Після презентації відбулась реєстрація всіх бажаючих поїхати на практику в Іспанії, цікаво попрацювати, отримати яскраві емоції від сонячної країни.

Більше 30 студентів зареєструвались на офіційній сторінці компанії “Аніма Фест” і пройшли співбесіду на знання англійської мови. В ході співбесіди кожний студент англійською мовою розповів про себе, визначився з посадою, на якій працюватиме, познайомився з вимогами, які висувають іспанські менеджери до кожного претендента на ту чи іншу роботу.

Всі студенти успішно пройшли співбесіду, залишились задоволені від спілкування і побачили, що літо, яке вони проведуть в Іспанії буде в них яскравою сторінкою їх життя. А головне, що вони дістали шанс отримати від міжнародної програми “Еразмус+”, стипендію в розмірі 1500 євро на всі організаційні потреби, які у них виникатимуть.

Девід Матамала повідомив, що всі студенти під час проходження практики будуть жити в готелях, де працюватимуть і харчуватимуться безкоштовно. За роботу, які вони виконуватимуть будуть отримувати заробітну плату, матимуть два вихідних дні і багато часу на відпочинок. По завершенню практики кожний студент отримає офіційний сертифікат про роботу в Іспанії, що допоможе їм при майбутньому працевлаштуванні.

Те, що під час проходження практики можна успішно суміщати і роботу, і відпочинок підтверджують студенти ВІЕМ, які минулого року вже були на практиці, в цих самих місцях готельно-ресторанних комплексів Іспанії. Багато хто з них за ретельну роботу, дисциплінованість і хороше знання англійської мови ще минулого року від менеджерів готелів і ресторанів отримали особисте запрошення проходити практику на тих самих місцях, де вони вже були, в той самий колектив, з ким і працювали. Тому вони з особливим настроєм збираються і цього року працювати в Іспанії, адже там їх чекатимуть друзі з різних країн Європи.

Організація таких літніх практик в Іспанії у ВІЕМ стали вже традицією, все більше і більше студентів успішно проходить співбесіду та проводять літо в Іспанії. Їх інтерес полягає ще і в тому, що у них є з’являється хороша перспектива заробити свої гроші, адаптуватись в міжнародному просторі, познайомитись з вимогами до ведення бізнесу у Європі, повірити в свої сили, стати конкурентоспроможним під час майбутнього працевлаштування і знати, що лише своїм інтелектом і набутими компетенціями, можна досягнути вершин кар’єрного росту.