«Студенти третього віку – студенти нової генерації?»

L3T7DcQqS0s (1)«Studenci tzeciego wieku — studenci nowej generacji?» — саме так звучала назва 97-ї Міжнародної конференції, яка проходила 17-19 вересня в Любліні (Польща) під егідою Міжнародної асоціації університетів третього віку IAUTA (м. Тулуза, Франція).

ФОТОЗВІТ

До слова, на сьогодні IAUTA  налічує понад 60 учасників з 4-х континентів, з них 14 – у Наглядовій раді, очолює Асоціацію професор, доктор економічних наук Франсуа Велляс.

Делегація ВІЕМ у складі менеджера проекту «Центр освіти третього віку»   * Горбового А.Ю., академічного працівника Степанюк О.М., координатора проекту Ожиєвської А.Ю. та викладача-волонтера Вецкур Т.А. взяли участь у конференції на запрошення організатора  – Люблінського університету третього віку в особі директора та учасника Наглядової ради Асоціації  Малгожати Становської.

З Люблінським університетом третього віку, який нині відзначає 30-ту (!)  річницю, ВІЕМ співпрацює вже тривалий час. І якщо досі ця співпраця носила характер теоретичний – участь у конференціях, обмін методичними матеріалами для навчання людей зрілоQHVls2SZw5Aго віку, — то в перспективі передбачається і обмін студентами та викладачами-волонтерами.

Спікери конференції з Польщі, Швеції, Великобританії, Китаю та Словаччини розповіли про особливості освіти людей старшого віку в їхніх країнах, про мотивацію, бар’єри та вимоги до студентів третього віку. Також було висвітлено актуальну інформацію про електронну платформу навчання дорослих в Європі (EPALE).

Під час конференції  делегація ВІЕМ досягла попередніх домовленостей щодо участі у спільних проектах з іншими учасниками та окреслила подальші напрямки розвитку проекту «Центр освіти третього віку ВІЕМ» .

Цей проект фінансується за підтримки Єврокомісії. Зміст цієї публікації є предметом відповідальності автора та не відображає точку зору Європейської комісії.

Опубліковано в категорії: Новини, Новини проекту.