Турнір з міні-футболу серед студентів ВІЕМ: 14 голів за 12 хвилин!

У четвер, 14 квітня в Луцьку в спортивно-розважальному комплексі «Адреналін сіті» відбувся турнір з міні-футболу (футзалу) серед команд Волинського інститут економіки та менеджменту «VIEM Football Cup 2016». У змаганнях за кубок узяли участь чотири команди гравців-любителів: «Січ», «GTA», «DeLux» та «Leicester City». Турнір відбувся за підтримки виконувача обов’язків ректора інституту Байцима Василя Федоровича.

Команди зіграли 6 матчів по 2 тайми кожен. У першому матчі команди «Січ» та «Leicester City» зіграли в нічию. У другому «DeLux»  переміг «GTA» з рахунком 7:0. У третьому матчі «DeLux» обіграв «Січ» із рахунком 5:1. У четвертому «Leicester City» переміг «GTA» з рахунком 6:0.

Найдинамічнішим був п’ятий матч, під час якого на паркеті «Арени Спорт» зійшлися команди «Січ» та «GTA». За два тайми по 6 хвилин «Січ» забила у ворота противників аж 14 голів! 10 із них забив Михайло Личак, студент першого курсу напрямку «Економіка та організація підприємств». «GTA» відповіли лиш одним голом у ворота «Січі». Шостий матч між командами «DeLux» та «Leicester City» завершився рахунком 2:1 на користь останніх.

За підсумками турнірної таблиці у фінал вийшли «DeLux» та «Січ». З рахунком 6:0 перемогу в турнірі здобула команда «DeLux». Також потрібно згадати кращих бомбардирів та асистентів турніру. Отже, Михайло Личак – 10 голів, Станіслав Зінчук – 8 голів, Ростислав Сапіга – 4 голи, Олег Олійник – 3 голи. Підсумки за гольовими передачами: Станіслав Зінчук – 6 гольових передач, Михайло Личак – 4 гольових передачі, Олег Олійник – 4 гольових передачі, Ростислав Сапіга – 3 гольових передачі.

Отже, перше місце в турнірі «VIEM Football Cup 2016» та призовий кубок отримала команда «DeLux» (2-й курс, напрямок «Економіка та організація підприємств»). Друге місце – команда першокурсників аналогічного напрямку – «Січ», третє місце – збірна команда української програми третьокурсників – команда «Leicester City». Крім того, окремі гравці отримали грамоти в окремих номінаціях. Найкращим воротарем було визнано Щеборука Артема, Найкращим Асистентом – Зінчука Станіслава та Найкращим Бомбардиром, звісно ж, Личака Михайла.

ВІЕМ вкотре довів, що студентське життя – це не лише лекції, конспекти, бібліотеки та сесії. А ще й розваги, спорт і самовдосконалення.  А не за горами і змагання з волейболу!

VKke4FJ4xb4

NICtPbOnvhE

JxZVLZb6n9Q

Dx3EHfUazP4

bZrCDeSrEE0

DreCWtl4pyk

JnSDiBx-sF4 rL7Tfxl6NS8

Опубліковано в категорії: Новини and tagged .