У Волинському інституті економіки та менеджменту читають лекції викладачі з Польщі

Протягом двох днів, 18 та 19 квітня, студенти україно-польської освітньої програми підготовки бакалаврів «Крок до Євроінтеграції», що її вже кілька років успішно реалізує ВІЕМ спільно зі Старопольською Вищою школою в місті Кельце (Польща), слухали профільні лекції польських професорів із вишу-партнера.

IMG_0280

Кандидат економічних наук Марек Мруз, доктор економічних наук Ришард Шевчик та кандидат економічних наук, декан економічного факультету  Старопольської Вищої школи Вацлав Котлінскі прочитали студентам лекції з таких предметів:

• «Фінанси і банківська справа»
  • «Управління якістю на підприємстві»
  • «Контролінг»
  • «Соціально-економічні умови розвитку підприємства»
  • «Політологія»
  • «Фінансові ринки»
  • «Підприємництво».

Варто зазначити, що вказані лекції відбувалися польською мовою, яку студенти поглиблено вивчають у ВІЕМі.

Наступний візит польський професорів очікується в середині травня. Й відбудеться він, імовірно, у формі відкритих лекцій для всіх, хто володіє польською мовою та бажає отримати додаткові знання з економічних дисциплін.

IMG_0284

IMG_0288

IMG_0294

Опубліковано в категорії: Новини and tagged .