У ВІЕМ ВІДБУЛАСЯ V СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІНТЕГРАЦІЯ МОЛОДІ ЄВРОПИ В ЄДИНИЙ НАУКОВО-КУЛЬТУРНИЙ ПРОСТІР»

У Волинському інституті економіки та менеджменту відбулася V студентська наукова конференції «Інтеграція молоді Європи в єдиний науково-культурний простір».

У роботі конференції взяли участь 29 студентів: зокрема, для участі у роботі секції «Концептуальні засади формування менеджменту і маркетингу в Україні та країнах Вишеградської четвірки» було подано 10 заявок та для участі у роботі секції «Гуманітарні науки в контексті гуманізації освіти України та країн Вишеградської четвірки» – 19 заявок.

Підсумком V студентської наукової конференції «Інтеграція молоді Європи в єдиний науково-культурний простір» стало нагородження студентів, які представили найкращі доповіді. Студенти-переможці зуміли гарно представити свою наукову роботу, обґрунтували її актуальність і відповіли на всі запитання членів журі та присутніх студентів. Головою журі секції «Концептуальні засади формування менеджменту і маркетингу в Україні та країнах Вишеградської четвірки» була кандидат економічних наук, доцент Милько Інна Петрівна, членами журі були: кандидат економічних наук Павлова Світлана Володимирівна, старший викладач Жуковська Тетяна Олегівна; секретарем секції була старший викладач Киришун Леся Вікторівна. Головою журі секції «Гуманітарні науки в контексті гуманізації освіти України та країн Вишеградської четвірки» була кандидат філософських наук, доцент Бондарук Світлана Дмитрівна, членами журі були: кандидат технічних наук Прус Руслана Богданівна, старший викладач Вецкур Тетяна Анатоліївна; секретарем секції була викладач Горбач Віта Володимирівна.

У секції «Концептуальні засади формування менеджменту і маркетингу в Україні та країнах Вишеградської четвірки» перемогу здобули: І місце – Миронюк Наталія; ІІ місце – Ракуцький Максим; ІІІ місце – Садовська Владислава.

У секції «Гуманітарні науки в контексті гуманізації освіти України та країн Вишеградської четвірки» призові місця розподілилися наступним чином: І місце – Денисова Тетяна; ІІ місце – Миронюк Наталія; ІІІ місце – Бутко Евеліна.

Вітаємо студентів та бажаємо їм подальших успіхів на науковій ниві!!!

bic1ekysoz0

bsfldztu3_a