Чоловік – не глина, дощ – не дубина: ВІЕМівці на велоекскурсії з польським консулом

Колектив Волинського інституту економіки та менеджменту взяв участь у велозаїзді з консулом Республіки Польща Кшиштофом Савіцкі, що відбувся в Луцьку в суботу, 14 травня у рамках Дня Європи. Варто віддати належне витривалості та ентузіазму всіх учасників – захід відбувся навіть попри дощ.

Перший проректор Волинського інституту економіки та менеджменту Оксана Степанюк зауважила для видання «Таблоїд Волині», то така дрібниця, як дощ, справжніх велолюбителів не зупинить.

«Ми велотуристи, нас дощ не може лякати, бо дуже любимо подорожувати велосипедом. Так, як сьогодні День Європи і акція присвячена не лише подорожам на велосипеді, а й історії, яка поєднує польський і український народ, то я думаю, що ця наша подорож і корисна, і змістовна», – поділилася враженнями Оксана Степанюк.

IMG_7766

Віемівці разом з іншими учасниками покатушок проїхали за маршрутом від Краєзнавчого музею через стадіон «Авангард», Генеральне консульство, до Кафедрального костелу. Таким чином, велосипедисти відвідали місця, пов’язані з історією Польщі. Закінчилася вело екскурсія на Замковій площі спільним фото.

Головний екскурсовод заїзду консул Кшиштоф Савіцкі зазначив, що екскурсія відбувається не тільки з нагоди Дня Європи, а й для того, щоб пропагувати безпечний велоспорт. Ніби для підкріплення слів консула, учасникам екскурсії роздали світловідбиваючі наклейки, смужки, зручні пляшки для води та багато інших корисний для велосипедиста подарунків. «Беріть і користуйтеся», – наголошував пан Кшиштоф учасникам.

Своєю чергою, Оксана Степанюк переконана, що популяризація активного способу життя як була так і лишається одним із пріоритетних напрямків діяльності Волинського інституту економіки та менеджменту. Цей факт доводить участь у велопробігові слухачок Центру освіти третього віку (на фото), що успішно працює на базі ВІЕМ, та постійні спортивні змагання серед студентів інституту (читайте про турнір із міні-футболу та чемпіонат із пінг-понгу у ВІЕМ).

IMG_7768

Опубліковано в категорії: Новини and tagged .