Чому обійми корисні для здоров’я організму?

PA200097«Обійми збалансовують і структурують всі рідини в організмі, тож за день потрібно обійматися не менш ніж 7 разів» — з цієї фрази та з… дружніх обіймів і почалося  вчорашнє заняття на курсі «Здоровий спосіб життя» для слухачів Центру освіти третього віку * 🙂

ФОТОЗВІТ

Надзвичайно цікаву лекцію про важливість води для здоров’я організму провела нутріціолог-валеолог, спеціаліст з комплексних методик оздоровлення організму Вікторія Мухамедова.

gukuqkc1BlkПриємно, що навіть дощова погода не завадила слухачам Центру прийти на заняття, і актовий зал ВІЕМу був, як завше, наповнений.

У цей день вони дізналися, яку роль відіграє вода для нашого життя, чому організм поступово, з віком, втрачає воду та як це відображається на зовнішності й самопочутті, чому не можна замінювати воду чаєм, кавою, а тим паче газованими та іншими хімічними напоями тощо. Але найбільше, напевнPA200111о, присутніх вразив ролик з золотою рибкою в акваріумі – метафоричне зображення клітини людського організму, яка гине в результаті зневоднення або заміни чистої води на шкідливі напої.

 

Нагадуємо, лекції на курсі «Здоровий спосіб життя» проходять щовівторка, о 16:30.

Цей проект фінансується за підтримки Єврокомісії. Зміст цієї публікації є предметом відповідальності автора та не відображає точку зору Європейської комісії.

Опубліковано в категорії: Новини, Новини проекту.