Як студенти ВІЕМ стали «космічними лідерами» у Польщі

erasmus1

20 українських студентів, а також їхні ровесники з Польщі та Словаччини протягом 20 днів вивчали авіацію та астрономію по обмінній програмі Еразмус+ «Школа космічних лідерів».

Програма Еразмус+ дає можливість для молоді отримувати та використовувати досвід, напрацювання, які є в Європейському Союзі. Три літаки піднімали учасників програми на сотні метрів над землею. Для більшості з них це – незабутній перший досвід потрапити на висоту пташиного польоту.

2018_AAA_ICH

ALL_G2

«Інколи такі подорожі супроводжувалися підйомом у 5 ранку та дорогою тривалістю у 5 годин. Так, наприклад, учасники їхали до сусідньої країни – Словаччини. І це для перегляду зоряного неба та огляду обсерваторії у Скальнате Плесо. А як додатковий результат Проекту підписано Угоду з Державним Технічним Університетом Словаччини, яка гарантує, що наші студенти та абітурієнти, які будуть володіти словацькою та німецькою мовами на рівні В2 – продовжують навчання на Бакалавра та Магістра – БЕЗОПЛАТНО як в Україні та в Словаччині, так і в Німеччині», – зазначив офіційний координатор заходу з української сторони Василь Байцим.