Стратегии бизнеса: win-win (выиграл-выиграл)Бібл бізнесмена
Может ли в жутком и страшном мире бизнеса сложиться ситуация, когда обе стороны и Заказчик и Исполнитель окажутся в выигрыше? – ДА!!! И это не фантастика. При этом все фундаментальные законы природы никто нарушать не будет.


Win-win: секреты построения успешного бизнеса

Как построить успешный и долговременный бизнес? Над этим вопросом ежедневно думают сотни специалистов, предлагающих миру десятки методик.
Самой простой и эффективной признана методика «двойной победы» или, как ее называют на Западе, win-win. Ее суть – в эффективном общении со своими партнерами, клиентами и сотрудниками.


Не гонялся б ты, купец, за дешевизной


Реклама в сети Интернет: вдумчивый подход


Чего хотят ваши клиенты и чего хотите от них вы? Рисуем портрет идеального клиента


Увеличиваем оборот компании. Дешево


Валентин КАТАСОНОВ. Шокирующие данные о мировом банковском бизнесе


Менеджмент щастя


Чи потрібні бізнесу соціальні мережі?


Війна за час: робота VS. навчання


Як забаганки клієнтів допомагають заробляти


Стратегія Блакитного Океану


Порада Євгена Пенцака: ми можемо купити час, але не можемо змінити наслідок


Власний погляд на поточну ситуацію на фінансових ринках (18.09.2011) Не секрет, що багато важливих подій, що відбуваються на фінансових ринках світу «готуються» заздалегідь. Після великого провалу ринків у 2008 році провідні інвестиційні банки опинились на грані банкрутства, їм не вдається повернути втрачений капітал до сьогодні, навіть отримавши значну фінансову допомогу від ФРС. Ринок перестав реагувати на плани кількісного пом’якшення (QE programs), рівень безробіття в США залишається на високому рівні – 9,1%, індекс споживчих очікувань знаходиться на найнижчому рівні за останні 30 місяців. Перейти для скачування

Психологія інвестування: ми робимо вибір чи вибір робить нас?


В одному із містечок Каліфорнії біля входу на виноробний завод лежить каміння з вапняку, взяте з місцевого ґрунту. Щоб вижити в кам’яному ґрунті і дістатися до води, корінню винограду доводиться докладати значних зусиль. Але в результаті ягоди мають більш насичений унікальний смак …Перейти для скачування

Фінансові ігри по крупному, або як структура сучасного ринку визначає оптимальну стратегічну поведінку


Після початку кризи 2008 року, яка почалася падінням Lehman Brothers в США, багато фінансових постулатів піддали сумніву. Зокрема, «захиталася» улюблена багатьма фінансистами теорія САРМ (модель оцінки капітальних активів), яка передбачала ефективність фінансових ринків, тобто миттєву трансформацію інформації в ціни фінансових активів. Але, раптом, світова фінансова система почала валитися, як картковий будиночок. Спрацював відомий фінансовий парадокс: коли всі думають, що фінансові ринки є ефективними, які аналізуються всіма учасниками ринку, то, насправді, їх перестають моніторити, вважаючи, що це за них роблять інші.Перейти для скачування

Сергій Гвоздьов: Основна українська особливість – не прищеплене Бережливе мислення


Перейти для скачування

Сергій Гвоздьов: Інноваційний метод управління проектами врятував японське місто


Сергій Гвоздьов – викладач операційного менеджменту в kmbs. Нещодавно він повернувся з навчальної програми Елії Голдратта, розробника Теорії Обмежень. Цей гуру створив інноваційний підхід до управління проектами – «Критичний ланцюг» – що стало визнаним проривом.
Сергій Гвоздьов розповів про актуальність нового підходу до управління проектами, про його реальне впровадження і про те, як «Критичний ланцюг» дійсно зумів врятувати місто в Японії.Перейти для скачування

Сергій Гвоздьов: зробіть Пропозицію Мафії для своїх клієнтів (інтерв’ю російською)


Сергій Гвоздьов розповідає про Теорію Обмежень (ТОС). Автор цієї теорії, Елія Голдратт, вказує, що підприємство завдяки впровадженню ТОС може перетворити свої обсяги продажів на чистий прбуток за 4 роки. Деякі національні компанії уже показали, що така ціль – цілком реальна.
Докладніше про ТОС, її основні принципи та застосування українськими підприємствами – читайте у інтерв’ю.Перейти для скачування

Михайло Колісник:
ФІНАНСОВИЙ ДИРЕКТОР: ВСЕМОГУТНІЙ АНГЕЛ ЧИ МЕНЕДЖЕР-СМЕРТНИК? (російською)


Важливість фінансів на підприємстві не потребує доведення. Вміння управляти ними – це мистецтво. Тому питанням творчого підходу в управлінні фінансами вже багато років займається науковець, бізнес-тренер і консультант Михайло Колісник – к.е.н., доцент, партнер Інституту стратегій – INSPIRA, управляючий партнер фірми FINART Smart Solutions.
Науковий підхід, практичні знання, консалтингова діяльність, вміння передати свої надбання – формує визнання Михайла Колісника серед практиків і викликає великий інтерес серед зацікавленої аудиторії слухачів, які прагнуть навчитись ефективно управляти одним з найважливіших і найпотужніших ресурсів підприємства – фінансами.
Перейти для скачування

Михайло Колісник:
СЕМЬ СПОСОБОВ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ПРИБЫЛИ ДЛЯ АКЦИОНЕРОВ


Сім інноваційних шляхів отримання прибутку на підприємстві, об’єднаних в єдину систему досягнення результату.
Пропозиція семи варіантів для українських підприємств розроблена на основі вивчення світового досвіту управління акціонерними підприємствами, результатів, апробованих в реальному бізнесі, запропонована бізнес-тренером і консультантом Михайлом Колісником – к.е.н., доцентом, партнером Інституту стратегій – INSPIRA, управляючим партнером фірми FINART Smart Solutions.
Перейти для скачування

Михайло Колісник:
ТОЧКА НЕВОЗВРАТА ИЛИ КАК УПРАВЛЯТЬ ЦЕНАМИ ПРОДУКТОВ


Стаття для тонкого розуміння системності механізму фінансів та їх впливу на формування ціни продуктів, враховуючи всі витрати, які виникають. Наукова розробка запропонована бізнес-тренером і консультантом Михайлом Колісником – к.е.н., доцентом, партнером Інституту стратегій – INSPIRA, управляючим партнером фірми FINART Smart Solutions.
Перейти для скачування

СТРАТЕГІЯ – ПЕРСПЕКТИВА РОЗВИТКУ
Стратегія – це програма, яка необхідна підприємству для досягнення успіху і мінімізації ризиків, для переходу від ручного управління до управління через плани, системи, процедури, для виживання в умовах невизначеності при наявності конкуренції, для підвищення результативності, ефективності, інноваційності в діяльності підприємства. А саме головне, що реалізація сформованої стратегії залежить від професійної командної роботи персоналу, спрямованої на виконання поставлених цілей.
Формуванням стратегії займаються провідні вчені сьогодення. Питанням стратегічного планування велику увагу приділяє відомий бізнес-тренер, консультант, партнер Інституту стратегії Inspira Анна Власова. Її наукові дослідження, апробовані на практиці, знаходять зацікавлення серед широкої аудиторії слухачів.
Перейти для скачування

ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ – ЗАПОРУКА УСПІХУ ПІДПРИЄМСТВА


Результативна робота підприємства залежить від ефективності роботи персоналу. Над аспектами визначення успішності роботи персоналу постійно працюють HR-керівники.
Проблеми, перспективи, помилки, досягнення в розвитку персоналу надихають на нові вектори діяльності, адже формування сприятливого середовища для розвитку персоналу, фокусування на можливостях, реалізація поставлених цілей, системність без бюрократії – питання, на які однозначної і остаточної відповіді не знайдеш. Все знаходиться в мінливому конкурентному середовищі. Тому методи та інструменти потребують постійного удосконалення у відповідності до реальних умов шляхом наукових досліджень та апробації на практиці.
З результатами і досягненнями в управлінні і розвитку персоналу діляться відомі HR-керівники України, щоб їх колеги, керівники підприємств і студенти економічних спеціальностей могли знайомитись з новітніми моделями і технологіями управління та використати їх досвід в керівництві своїми колективами.
Перейти для скачування

Опубліковано в категорії: бібліотека бізнесмена.