НОУ-ХАУ НА ВОЛИНІ

Минулого тижня делегація Волинського інститут економіки та менеджменту у складі: ректора Горбового А.Ю., першого проректора Степанюк О.М. та завідувача відділу міжнародної співпраці та проектної роботи Тернавської А.В. взяли участь в другій партнерській зустрічі в м. Альмейрім, Португалія в межах реалізації проекту, який спрямований на створення Центру освіти третього віку в Україні (ВІЕМ та ДУУ) та Азербайджані.
Перебуваючи у закордонній поїздці учасники зустрічі відвідали два університети третього віку. Один з них нетрадиційний – призначений для тих, чий вік перевищує 50. Другий – класичний з поєднанням нетрадиційної освіти, тобто старші люди можуть ходити на заняття разом з молоддю.
Під час відрядження в Португалії наша делегація зустрілася зі студентами місцевого університету третього віку, які дуже популярні за кордоном. Окрім того, всі делегації з України стали учасниками фестивалю, на який з’їхалось близько 1300 представників університетів третього віку з усієї Португалії. Під час цього дійства навчальні заклади обмінювалися досвідом та презентували свою діяльність.
Такі зустрічі допомагають керівному та професорсько-викладацькому складу ВІЕМ опанувати новий вид діяльності – створити університет третього віку для жителів Волині.

Цей проект фінансується за підтримки Єврокомісії. Зміст цієї публікації є предметом відповідальності автора та не відображає точку зору Європейської комісії.

Опубліковано в категорії: Новини проекту.